Zwiększ liczbę klientów z Goodline

www.tonerygoodline.pl

Suvibox Catering

Nazwa firmy: Suvibox Catering

Adres: ul. Stanisława Skarżyńskiego 108, 02-377 Warszawa

NIP: 7292494419

Strona www: https://suvibox.pl/

Telefon: +48 14 307 09 00

Dodano do: Dietetyka > Catering dietetyczny, Kulinaria i gastronomia > Catering

Suvibox Catering

SuviBox Catering Dietetyczny to firma prowadząca działalność cateringową na terenie Wrocławia, Warszawy, Olsztyna i innych dużych miast. W odpowiedzi na potrzeby klientów poszukujących niepowtarzalnych doznań smakowych i estetycznych oferuje wyjątkową dietę pudełkową. Jej podstawę stanowią posiłki gotowane w próżni metodą Sous Vide. Wyróżniają się nie tylko doskonałym smakiem, ale także wysoką zawartością cennych dla zdrowia witamin i składników mineralnych.

SuviBox przygotowuje potrawy z wykorzystaniem świeżych produktów, zapewniając tym samym wysoką jakość jedzenia na wynos. Oferuje urozmaicone i zbilansowane menu o wartości odżywczej dopasowanej do indywidualnych potrzeb klientów. Wśród dostępnych diet są: standardowa, wegetariańska, bezglutenowa, oczyszczająca i wiele innych.

Wyjątkowy catering z dostawą od SuviBox to gwarancja smacznych i zdrowych posiłków gotowych do odgrzania i zjedzenia w każdej chwili. Nowi klienci mogą zamówić zestaw próbny w przystępnej cenie, a na stałych czekają atrakcyjne rabaty.

Dojazd do firmy Suvibox Catering

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *